Rukavice Supreme 2S PRO Jr

Juniorské rukavice Supreme 2S PRO. Zajistěte si maximální pohodlí a ochranu a zároveň mějte absolutní kontrolu při práci s vaší hokejkou. Rukavice... více informací »
Rukavice Supreme 2S PRO Jr
Značka: Bauer
2 659 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské rukavice Supreme 2S PRO. Zajistěte si maximální pohodlí a ochranu a zároveň mějte absolutní kontrolu při práci s vaší hokejkou. Rukavice...

Juniorské rukavice Supreme 2S PRO. Zajistěte si maximální pohodlí a ochranu a zároveň mějte absolutní kontrolu při práci s vaší hokejkou. Rukavice Supreme 2S PRO představují nový anatomický střih se zlomem v kloubu. Získejte nejvyšší úroveň ochrany s TRIPLE SHOCK FOAM a PORON XRD. Manžeta navíc obsahuje naši novou technologii AMP, která vám poskytne větší ochranu při pohybu. Barevné varianty rukavic Často hledaný kus můžete najít ještě tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii rukavice! Nyní můžete získat parádní výrobky z této rubriky za outletovou cenu.

Tento oblíbený výrobek Rukavice Supreme 2S PRO Jr od společnosti s výborným jménem Bauer snadno můžete získat právě dnes pořád výhodně. Levně za 2 659 Kč.