Rukavice Supreme 2S PRO Youth

Rukavice Supreme 2S PRO kategorie Youth jsou určeny pro nejmenší hokejisty. Tyto rukavice zajistí mladým hokejistům pohyblivost a komfort, který... více informací »
Rukavice Supreme 2S PRO Youth
Značka: Bauer
2 299 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Supreme 2S PRO kategorie Youth jsou určeny pro nejmenší hokejisty. Tyto rukavice zajistí mladým hokejistům pohyblivost a komfort, který...

Rukavice Supreme 2S PRO kategorie Youth jsou určeny pro nejmenší hokejisty. Tyto rukavice zajistí mladým hokejistům pohyblivost a komfort, který vyžadují, aniž by snižovaly jejich bezpečnost. Poskytuje skvělý anatomický střih s gripem v oblasti dlaně proti klouzání hokejky. Zahrajte si naplno a vychutnejte si hru! Barevné varianty:
Povedený kousek Rukavice Supreme 2S PRO Youth máte možnost získat právě teď tu na našich stránkách umístěný v rubrice rukavice. Získejte oblíbené kusy z naší kategorie za internetové ceny.

Tento unikátní produkt Rukavice Supreme 2S PRO Youth od značky s tradicí a dobrou pověstí Bauer můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za outletovou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 2 299 Kč.