Rukavice Supreme Ultrasonic Sr

Seniorské rukavice Supreme Ultrasonic se světle šedou dlaní MAX CONNEKT a dostupné ve dvou velikostech. Tento model je na trhu extratřídou mezi... více informací »
Rukavice Supreme Ultrasonic Sr
Značka: Bauer
5 299 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské rukavice Supreme Ultrasonic se světle šedou dlaní MAX CONNEKT a dostupné ve dvou velikostech. Tento model je na trhu extratřídou mezi...

Seniorské rukavice Supreme Ultrasonic se světle šedou dlaní MAX CONNEKT a dostupné ve dvou velikostech. Tento model je na trhu extratřídou mezi hokejovými rukavicemi: byl vytvořen na míru střelcům, aby snajpři mohli zakončovat s ještě větší lehkostí. Jde o propracované rukavice, vytvořené pomocí nejnovějších technologií. Ocení je tedy především profíci a poloprofesionálové. Rukavice Supreme Ultrasonic jsme postavili na ergonomickém střihu řady S19 Supreme, který ve spojení s třídílným flex palcem umožňuje maximální spojení střelce s holí. Na vnější straně ruky mají zabudovanou trojitou pěnu PORON XRD. Tyto špičkové rukavice se pyšní mimo jiné manžetou AMP, díky níž budete mít na ledě za jakékoliv situace dokonale kryté zápěstí, navíc se můžete těšit na plný rozsah pohybu. Novinkou oproti předchozím řadám je také zmíněný prst Shotboost – třídílné dělení prostředníčku a prsteníčku zajistí hráči lepší cit a také pomáhá ovládat hůl při střelbě. Jde o malý, ale podstatný detail, který hraje důležitou roli v balanci hokejky při střele. Nevíte si rady s rukavicemi? V článku jak vybrat rukavice jsme sepsali pár jednoduchých tipů. Tento designový kousek Rukavice Supreme Ultrasonic Sr máte možnost nakoupit pohodlně tady na našich stránkách v rubrice rukavice. Nyní si můžete vybrat akční produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu.

Unikátní a oblíbený výrobek Rukavice Supreme Ultrasonic Sr pocházející od značky Bauer pohodlně seženete na našich stránkách teď opravdu levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 299 Kč.