Rukavice Vapor 2X Jr

Juniorské Rukavice Vapor 2X skvěle padnou a hráč v nich má velmi dobrý cit při držení hokejky. Rukavice samozřejmě skvěle chrání, takže s nimi... více informací »
Rukavice Vapor 2X Jr
Značka: Bauer
2 324 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské Rukavice Vapor 2X skvěle padnou a hráč v nich má velmi dobrý cit při držení hokejky. Rukavice samozřejmě skvěle chrání, takže s nimi...

Juniorské Rukavice Vapor 2X skvěle padnou a hráč v nich má velmi dobrý cit při držení hokejky. Rukavice samozřejmě skvěle chrání, takže s nimi mohou hrát bez obav ze zranění i výkonnostní hráči. Dlaň PRO PALM poskytuje jemný cit při držení hokejky a zároveň se dvojvrstvými zónami zvyšuje odolnost dlaně. Výstelka THERMO CORE na zadní straně ruky v kombinaci s výstelkou HYPER SENSE v oblasti prstů dává hráči game ready pocit ihned po koupi. Ultralehká ochrana v kombinaci s vylepšeným citem při držení hokejky umožní hráči neuvěřitelnou pohyblivost a cit při práci s hokejkou. Pro seniorské velikosti kliněte zde. Barevné varianty Tento oblíbený výrobek Rukavice Vapor 2X Jr dostanete bez problémů tady a teď na našem webu ve známé rubrice rukavice. Připravili jsme pro vás zcela nové produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci.

Tento zlevněný kus Rukavice Vapor 2X Jr od našeho výrobce Bauer je k sehnání zde teď právě trvale výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 2 324 Kč.