Rukavice Vapor 2X PRO Jr MTO

Neodolatelný produkt máte možnost najít také tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice rukavice. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ve... více informací »
Rukavice Vapor 2X PRO Jr MTO
Značka: Bauer
3 374 Kč
DO OBCHODU >
Neodolatelný produkt máte možnost najít také tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice rukavice. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ve...

Neodolatelný produkt máte možnost najít také tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice rukavice. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za internetové ceny!
Juniorské Rukavice Vapor 2X PRO jsou určeny pro elitní hráče, pro které chtějí rodiče tu nejlehčí a nejpohodlnější rukavici na trhu. Co hokejista čeká od rukavic? Ochranu, cit při držení hokejky a hlavně pohodlnost. Na všechny tyto aspekty jsme se zaměřili při vývoji nové řady rukavic Vapor. A výsledek? Kompletně nová rukavice na které bylo změněno 9 specifických oblastí. Ihned po nasazení rukavic poznáte rozdíl a již nebudete chtít rukavice sundat, tak jako #BauerHráč Michal Kempný z Washington Capitals. Rukavice byly vyrobeny z SCHOCK LITE pěny, která nabízí elitní ochranu s nezaměnitelný citem v prstech. Kombinace výstelek THERMO CORE a HYPERSENSE na prstech a ultra citlivá dlaň navržená speciálně pro juniorskou kategorii CONNECT STRETCH poskytují hráči bezkonkurenční cit při držení hokejky. Seniorské velikosti najdete na této stránce. Barevné kombinace

Neodolatelný produkt Rukavice Vapor 2X PRO Jr MTO od dodavatele zboží Bauer jde získat aktuálně skutečně levně! Nabídky od 3 374 Kč.