Rukavice Vapor 2X PRO Sr MTO

Rukavice Vapor 2X PRO jsou určeny pro elitní hráče. Jedná se o nejlehčí rukavice na trhu s vahou 265 gramů. Co hokejista čeká od rukavic? Ochranu,... více informací »
Rukavice Vapor 2X PRO Sr MTO
Značka: Bauer
3 824 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Vapor 2X PRO jsou určeny pro elitní hráče. Jedná se o nejlehčí rukavice na trhu s vahou 265 gramů. Co hokejista čeká od rukavic? Ochranu,...

Rukavice Vapor 2X PRO jsou určeny pro elitní hráče. Jedná se o nejlehčí rukavice na trhu s vahou 265 gramů. Co hokejista čeká od rukavic? Ochranu, cit při držení hokejky a hlavně pohodlnost. Na všechny tyto aspekty jsme se zaměřili při vývoji nové řady rukavic Vapor. A výsledek? Kompletně nová rukavice na které bylo změněno 9 specifických oblastí. Ihned po nasazení rukavic poznáte rozdíl a již nebudete chtít rukavice sundat, tak jako #BauerHráč Michal Kempný z Washington Capitals. Rukavice byly vyrobeny z SCHOCK LITE pěny, která nabízí elitní ochranu s nezaměnitelný citem v prstech. Kombinace výstelek THERMO CORE a HYPERSENSE na prstech a ultra citlivá dlaň CONNECT PLUS poskytují hráči bezkonkurenční cit při držení hokejky. Juniorské velikosti najdete na této stránce. Barevné kombinace
Designový výrobek Rukavice Vapor 2X PRO Sr MTO můžete pořídit prostě tu na webu v oblíbené rubrice rukavice! Nyní získáte ještě jiné zboží ve zmiňované sekci za super peníze.

Výjimečný a žádaný kousek Rukavice Vapor 2X PRO Sr MTO od známého předního výrobce Bauer máte možnost najít momentálně v naši nabídce výhodně! Akční ceny již od 3 824 Kč.