Rukavice Vapor 2X Sr

Seniorské Rukavice Vapor 2X skvěle padnou a hráč v nich má velmi dobrý cit při držení hokejky. Rukavice samozřejmě skvěle chrání, takže s nimi... více informací »
Rukavice Vapor 2X Sr
Značka: Bauer
2 774 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské Rukavice Vapor 2X skvěle padnou a hráč v nich má velmi dobrý cit při držení hokejky. Rukavice samozřejmě skvěle chrání, takže s nimi...

Seniorské Rukavice Vapor 2X skvěle padnou a hráč v nich má velmi dobrý cit při držení hokejky. Rukavice samozřejmě skvěle chrání, takže s nimi mohou hrát bez obav ze zranění i výkonnostní hráči. Dlaň PRO PALM poskytuje jemný cit při držení hokejky a zároveň se dvojvrstvými zónami zvyšuje odolnost dlaně. Výstelka THERMO CORE na zadní straně ruky v kombinaci s výstelkou HYPER SENSE v oblasti prstů dává hráči game ready pocit ihned po koupi. Ultralehká ochrana v kombinaci s vylepšeným citem při držení hokejky umožní hráči neuvěřitelnou pohyblivost a cit při práci s hokejkou. Pro juniorské velikosti kliněte zde. Barevné varianty Exkluzivní produkt Rukavice Vapor 2X Sr je k sehnání teď na webu zařazený v sekci rukavice! Podívejte se na vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze.

Kvalitní produkt Rukavice Vapor 2X Sr od této skvělé značky Bauer je k dispozici online v bezva akci. Ve skvělé akci za 2 774 Kč.