Rukavice Vapor X2.9 Jr

Juniorské rukavice Vapor X2.9 skvěle sednou, chrání a nabízejí velmi zajímavý poměr cena/výkon. Jemná dlaň TAKTILE je odolná, komfortní a je v... více informací »
Rukavice Vapor X2.9 Jr
Značka: Bauer
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské rukavice Vapor X2.9 skvěle sednou, chrání a nabízejí velmi zajímavý poměr cena/výkon. Jemná dlaň TAKTILE je odolná, komfortní a je v...

Juniorské rukavice Vapor X2.9 skvěle sednou, chrání a nabízejí velmi zajímavý poměr cena/výkon. Jemná dlaň TAKTILE je odolná, komfortní a je v ní dobře cítit hokejka. Skvělá pohyblivost při vedené puku je zajištěna legendárním Vapor střihem: trojdílné prsty, dvojdílní palec a volný lem rukavice. Nakonec výstelka THERMO MAX hráče udrží v suchu a pohodlí díky vodoodpudivým vlastnostem po celý zápas. Pro seniorské velikosti klikněte zde. Barevné varianty: Tento kvalitní a žádaný výrobek Rukavice Vapor X2.9 Jr můžete sehnat lehce na webu v populární kategorii rukavice! Pořiďte si zlevněné výrobky ve zmiňované kategorii ve výhodné akci!

Tento designový produkt Rukavice Vapor X2.9 Jr od dodavatele s dlouholetou historií Bauer snadno najdete u nás nyní za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 799 Kč.