Rukavice Vapor X2.9 Sr MTO

Seniorské rukavice Vapor X2.9 skvěle sednou, chrání a nabízejí velmi zajímavý poměr cena/výkon. Jemná dlaň TAKTILE je odolná, komfortní a je v... více informací »
Rukavice Vapor X2.9 Sr MTO
Značka: Bauer
1 874 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské rukavice Vapor X2.9 skvěle sednou, chrání a nabízejí velmi zajímavý poměr cena/výkon. Jemná dlaň TAKTILE je odolná, komfortní a je v...

Seniorské rukavice Vapor X2.9 skvěle sednou, chrání a nabízejí velmi zajímavý poměr cena/výkon. Jemná dlaň TAKTILE je odolná, komfortní a je v ní dobře cítit hokejka. Skvělá pohyblivost při vedené puku je zajištěna legendárním Vapor střihem: trojdílné prsty, dvojdílní palec a volný lem rukavice. Nakonec výstelka THERMO MAX hráče udrží v suchu a pohodlí díky vodoodpudivým vlastnostem po celý zápas. Pro juniorské velikosti klikněte zde. Barevné varianty:
Tento žádaný produkt Rukavice Vapor X2.9 Sr MTO jde získat snadno tady a teď na našem webu v populární rubrice rukavice. Nyní koupíte akční zboží z této známé sekce za outletovou cenu.

Tento zlevněný kus Rukavice Vapor X2.9 Sr MTO od oblíbené značky Bauer k dostání právě nyní pořád výhodně. Cenově vychází na 1 874 Kč.