S19 X2.7 GOAL PAD JR (BOOKING)

BLK - ČERNÁ NAV - NAVY (tmavě modrá) BLU - MODRÁ RED - ČERVENÁ Juniorské brankářské betony Vapor X2.7 jsou novinkou roku 2019. Vyznačují se... více informací »
S19 X2.7 GOAL PAD JR (BOOKING)
Značka: Bauer
6 929 Kč
DO OBCHODU >
BLK - ČERNÁ NAV - NAVY (tmavě modrá) BLU - MODRÁ RED - ČERVENÁ Juniorské brankářské betony Vapor X2.7 jsou novinkou roku 2019. Vyznačují se...

BLK – ČERNÁ NAV – NAVY (tmavě modrá) BLU – MODRÁ RED – ČERVENÁ Juniorské brankářské betony Vapor X2.7 jsou novinkou roku 2019. Vyznačují se jádrem DYNAMIC FREE FLEX a 100° botou tj. spodní částí betonu. Brankáři poskytuje mnohem víc flexibility v horní části nohy a umožňuje mu pohybovat se tam, kam chce. Tyto betony mají systém upínání TUNE FIT, které jsme převzali z modelů minulých let a které umožňují maximální nastavení v zadní části nohy. Novinkou je systém uchycení u brusle MONSTER H.A.L.. Což je elastická pevná guma, díky níž se brankářova noha dostane blíž pro lepší úhel odrazu. Betony X2.7 jsou určeny pro rekreační brankáře, kteří jsou na ledě jednu až tři hodiny týdně. Vyrábějí se i ve verzi senior a jsou skvělou volbou pro brankáře, kteří hledají skvělý fit a kvalitu. Technologické prvky: Syntetická slidovací kůže 45° kolenní chránič Systém upínání TUNE FIT Přichycení bruslí MONSTER H.A.L.
Vynikající produkt S19 X2.7 GOAL PAD můžete získat právě zde na webu v oblíbené kategorii betony. Nyní najdete akční kousky z této kategorie za outletovou cenu.

Hodně povedený produkt S19 X2.7 GOAL PAD JR (BOOKING) od populární značky Bauer snadno můžete získat právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Levně za 6 929 Kč.