S21 950 GOAL MASK SR

Tento designový produkt S21 950 GOAL MASK pořídíte jednoduše tady na webu v populární sekci masky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z... více informací »
S21 950 GOAL MASK SR
Značka: Bauer
20 499 Kč
DO OBCHODU >
Tento designový produkt S21 950 GOAL MASK pořídíte jednoduše tady na webu v populární sekci masky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z...

Tento designový produkt S21 950 GOAL MASK pořídíte jednoduše tady na webu v populární sekci masky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této rubriky za extra cenu. Seniorská brankářská maska Bauer 950 s mřížkou, která má větší otvory v oblasti očí. Je ideální pro gólmany chytající buď na hobby úrovni, nebo v některé z nižších soutěží. V této výkonnostní kategorii jde o špičkovou masku nabízející oproti předchozím modelům spoustu vylepšení. Tento model má ochrannou skořepinu Power Core, vyrobenou z kompozitu používaného u masek pro největší profíky. Vnitřní výstelka je pak z unikátního materiálu – XRD pěny, která zajišťuje nevídanou ochranu před nárazy pukem. Navíc odolá i nečekaným střetům se soupeřem. Odvod potu zajišťuje výstelka Thermocore, na masce 950 najdete i speciální větrací tunely pro odvod vlhkosti. Z praktických parametrů vám udělá radost tvar skeletu a mřížky, které jsou optimalizované pro co nejlepší výhled. Při chytání se budete celou dobu cítit komfortně, a to díky přidané ochranné pěně Poron do oblasti tváří i čela. Stejně tak úroveň pohodlí zvyšuje strečový spandexový chránič brady.

Kvalitní produkt S21 950 GOAL MASK SR od dodavatele kvalitních produktů Bauer najdete právě zde ve výprodejové akci. Výhodně teď u nás za 20 499 Kč.