Sher-Wood Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V, Senior, černá

Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood. Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood. Sherwood chtěl... více informací »
Sher-Wood Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V
Značka: Sher-Wood
4 400 Kč
DO OBCHODU >
Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood. Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood. Sherwood chtěl...

Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood.

Stylový batoh na hokejovou výstroj od kanadské značky Sher-Wood.

Sherwood chtěl vyrobit batoh/tašku, s kterou by byla přeprava hokejové výzbroje co nejjednodušší, proto vyrobil batoh s teleskopickým madlem, nastavitelnými popruhy a kolečky.

Hráč se tak může rozhodnout, zda batoh ponese nebo potáhne.

Je vybaven přihrádkami, do kterých se výstroj snadno poskládá. Mimo jiné se jedná o kapsu na helmu, která zajistí, že nedojde k poškrábání.

Dalšími vychytávkami jsou poutka na hokejku, díky kterým budete mít svou zbraň vždy po ruce, okénko na jmenovku či skládací hliníková teleskopická rukojeť.

Rozměr: 93 x 55 x 50 cm

Kvalitní a žádaný produkt máte možnost dostat bezstarostně na našem webu ve známé rubrice hokejové tašky! Nyní pořídíte ostatní výrobky z této populární rubriky za výhodné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také více skvělých produktů od značky Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka Sher-Wood svým zákazníkům nabízí top sortiment. Nové kousky každý den!

Výjimečný a žádaný kousek Sher-Wood Batoh Sher-Wood Wheel Backpack Code V, Senior, černá od značky s dobrým jménem Sher-Wood máte možnost získat právě teď opravdu levně. Teď v akci 4 400 Kč.