Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 INT, červená, Intermediate, 23″, L, PP41

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze vstřikované pěny s... více informací »
Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 INT
Značka: Sher-Wood
1 449 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze vstřikované pěny s...

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze vstřikované pěny s vysokou hustotou a ačkoli se jedná o nižší model, stále jde o výkonnostní hokejku určenou pro náročné hobby hráče, nebo poloprofesionály!

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je vyrobená ze vstřikované pěny s vysokou hustotou a je tak dostatečně pevná a zároveň i lehká. Určená je pro náročné hobby brankáře, kteří touží po dobré kvalitě za super cenu! Lehká a pevná brankářská hokejka SWFC500 s pěnovým jádrem je ideální volbu pro brankáře ze střední výkonnostní třídy, nebo náročné rekreační brankáře!

Oblíbený a akční kus Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 INT, červená, Intermediate, 23″, L, PP41 máte možnost sehnat také tady na našem webu v populární sekci hokejky. Nyní najdete ještě jiné produkty z naší kategorie na pár kliknutí!

Velmi oblíbený produkt Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 INT, červená, Intermediate, 23", L, PP41 od známé společnosti Sher-Wood můžete získat právě trvale výhodně. Nabídky již od 1 449 Kč.