Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 JR, modrá, Junior, 21″, L, PP41

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze vstřikované pěny s... více informací »
Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 JR
Značka: Sher-Wood
1 349 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze vstřikované pěny s...

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je základní model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena ze vstřikované pěny s vysokou hustotou a ačkoli se jedná o nižší model, stále jde o výkonnostní hokejku určenou pro náročné hobby hráče, nebo poloprofesionály!

Brankářská hokejka Sher-wood FC500 je vyrobená ze vstřikované pěny s vysokou hustotou a je tak dostatečně pevná a zároveň i lehká. Určená je pro náročné hobby brankáře, kteří touží po dobré kvalitě za super cenu! Lehká a pevná brankářská hokejka SWFC500 s pěnovým jádrem je ideální volbu pro brankáře ze střední výkonnostní třídy, nebo náročné rekreační brankáře!

Oblíbený a akční produkt Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 JR, modrá, Junior, 21″, najdete snadno tu na stránkách v oblíbené rubrice hokejky! Získejte akční produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze.

Nejprodávanější výrobek Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC500 JR, modrá, Junior, 21", L, PP41 od společnosti s předním postavením na trhu Sher-Wood máte možnost získat na našich stránkách teď opravdu levně! Nyní zakoupíte za 1 349 Kč.