Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 INT, černá, Intermediate, 24″, R, PP41

Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu (shaft) a... více informací »
Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 INT
Značka: Sher-Wood
2 499 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu (shaft) a...

Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu (shaft) a vstřikované pěny s vysokou hustotou (čepel).

Kompozitový shaft a vstřikovaná pěna vysoké hustoty v čepeli, dělají tuto hokejku lehkou, a zároveň pevnou! Určená je pro poloprofesionální a náročné hobby brankáře, kteří touží po dobré kvalitě za super cenu! Kompozitový shaft v kombinaci s pěnovým jádrem dělá z hokejky SWFC700 ideální volbu pro brankáře ze střední výkonnostní třídy, nebo náročné rekreační brankáře!

Zajímavý produkt Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 INT, černá, Intermediate, 24", R, PP41 od oblíbené značky se zárukou kvality Sher-Wood můžete koupit u nás nyní opravdu výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 2 499 Kč.