Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 SR, modrá, Senior, 26″, L, PP41

Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu (shaft) a... více informací »
Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 SR
Značka: Sher-Wood
2 449 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu (shaft) a...

Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu (shaft) a vstřikované pěny s vysokou hustotou (čepel).

Kompozitový shaft a vstřikovaná pěna vysoké hustoty v čepeli, dělají tuto hokejku lehkou, a zároveň pevnou! Určená je pro poloprofesionální a náročné hobby brankáře, kteří touží po dobré kvalitě za super cenu! Kompozitový shaft v kombinaci s pěnovým jádrem dělá z hokejky SWFC700 ideální volbu pro brankáře ze střední výkonnostní třídy, nebo náročné rekreační brankáře!

Tento designový produkt Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 SR, modrá, Senior, 26″, L, PP41 je k sehnání lehce tu ve známé sekci hokejky! Nyní můžete koupit ještě další produkty z této kategorie za rozumné peníze!

Tento akční a ve slevě produkt Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 SR, modrá, Senior, 26", L, PP41 od skvělé značky Sher-Wood jednoduše seženete u nás nyní ve výprodejové akci. V akci za cenu 2 449 Kč.