Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC900 SR, Senior, 25″, L, PP41

Brankářská hokejka Sher-wood FC900 je profi top model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu a má... více informací »
Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC900 SR
Značka: Sher-Wood
3 999 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Sher-wood FC900 je profi top model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu a má...

Brankářská hokejka Sher-wood FC900 je profi top model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu a má karbonové jádro.

Kompozitový shaft a karbonové jádro dělají tuto hokejku lehkou, a zároveň neskutečně pevnou! Určená je pro profesionální brankáře, kteří touží po top kvalitě! Oproti modelu GS950 se výrobce zaměřil na vylepšení čepele, která je kompozitová – tedy pevnější, a má vyztuženou patku. Hokejka SWFC900 je ideální volbou pro brankáře, kteří nechtějí dělat kompromisy!

Výjimečný produkt Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC900 jde pořídit právě zde tu na našem webu umístěný v rubrice hokejky! Nyní koupíte oblíbené zboží ve zmiňované kategorii za extra cenu.

Akční a ve slevě produkt Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood FC900 SR, Senior, 25", L, PP41 od značky Sher-Wood můžete nakoupit tady nyní ve slevě! Nyní za 3 999 Kč.