Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 INT, Intermediate, 24″, L, PP41

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od zkušenějších po amatéry.... více informací »
Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 INT
Značka: Sher-Wood
3 499 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od zkušenějších po amatéry....

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od zkušenějších po amatéry.

Brankářská hokejka Sherwood Rekker RE 2 je druhým nejvyšším modelem pro rok 2021, která potěší všechny brankáře od zkušenějších po amatéry.

Vrstvy uhlíkových vláken Blackline, které jsou použity v čepeli, příložníku i rukojeti dodávají dostatečnou tuhost, zatímco maximálně redukují váhu hole.

Díky pěnové vložce VRF HD jsou vibrace způsobené nárazy sníženy, což dopomáhá celkovému pohodlí.

Pro lepší práci s pukem, která je v moderním hokeji nezbytná, je nyní čepel rychlejší díky technologii Break Out Flex. K lepší práci s holí dopomáhá i přepracovaný texturovaný povrch v kombinaci s povrchovou úpravou rukojeti, která zajišťuje maximální kontrolu a stabilitu rukavic.

Rukojeť má extrémně hladký povrch, díky technologii QPC Slide Shaft což je výhoda speciálně při vypichování puku.

Vynikající produkt můžete koupit lehce tady na stránkách v kategorii hokejky! Máme pro vás ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní a levný produkt Sher-Wood Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker Element 2 INT, Intermediate, 24", L, PP41 od top značky Sher-Wood pohodlně dostanete právě teď za výprodejovou cenu. V akci za 3 499 Kč.