Sher-Wood Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, 85, L, PP92

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-Wood Code IV SR
Značka: Sher-Wood
3 199 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se...

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se o hokejku s MID/LOW Hybrid kick pointem určenou pro náročné profesionální hokejisty.

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se o hokejku s MID/LOW Hybrid kick pointem určenou pro náročné profesionální hokejisty.

Hokejka Sher-wood Code IV je lehká, pevná a odolná profesionální hokejka. Shaft s gripem je zaoblený, takže padne skvěle do ruky. Čepel VRF4 ze vstřikované pěny skvěle redukuje vibrace. Vrstvy karbonových vláken BlackLine jsou strategicky umístěné, a tak je hokejka v nejexponovanějších místech dokonale pevná, aniž by se zvedla její váha. Hůl je tak vysoce odolná a zároveň perfektně lehká. Váha seniorské varianty hole je pouhých 420g!

Super kus máte možnost získat v pohodě na stránkách umístěný v sekci hokejky. Nyní můžete získat ostatní produkty z této sekce v akci!

Zlevněný kousek Sher-Wood Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, 85, L, PP92 značky Sher-Wood snadno můžete najít právě dnes za akční cenu! Aktuálně v akci za 3 199 Kč.