Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25, R, PP28

Tento akční produkt je k sehnání aktuálně tu na našich stránkách zařazený v sekci hokejky. Nyní koupíte zlevněné produkty ve zmíněné... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH
Značka: Sher-Wood
849 Kč
DO OBCHODU >
Tento akční produkt je k sehnání aktuálně tu na našich stránkách zařazený v sekci hokejky. Nyní koupíte zlevněné produkty ve zmíněné...

Tento akční produkt je k sehnání aktuálně tu na našich stránkách zařazený v sekci hokejky. Nyní koupíte zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze!
Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.

Značka Sher-wood připravila pro sezónu 2019/20 novinku v podobě řady Playrite. Hole přizpůsobené zejména dětem a naplno tak rozvíjejí jejich schopnosti. Hokejky Playrite jsou dokonale pružné, lehké a především odolné. Velkou výhodou hokejek Playrite je jejich nepogriopovaný povrch, což je u dětí důležité, jelikož se naučí držet hokejku v místech, kde je to potřeba a nebudou tak hokejku držet stále ve stejném místě. Speciální technologie Spear Shaft v oblasti čepele a krčku hole dodává hokejce dokonalý cit. Hokejky Playrite jsou tak dokonalou volbou pro všechny mladé hokejisty.

 

Délka hole: 126cm

Výjimečný a žádaný kus Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 1 YTH, Dětská, 25, R, PP28 od výrobce s dobrým jménem Sher-Wood máte možnost sehnat na našich stránkách teď trvale výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 849 Kč.