Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 3 JR, Junior, 45, R, PP26

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny. Značka Sher-wood... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 3 JR
Značka: Sher-Wood
999 Kč
DO OBCHODU >
Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny. Značka Sher-wood...

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.

Značka Sher-wood připravila pro sezónu 2019/20 novinku v podobě řady Playrite. Hole přizpůsobené zejména dětem a naplno tak rozvíjejí jejich schopnosti. Hokejky Playrite jsou dokonale pružné, lehké a především odolné. Velkou výhodou hokejek Playrite je jejich nepogriopovaný povrch, což je u dětí důležité, jelikož se naučí držet hokejku v místech, kde je to potřeba a nebudou tak hokejku držet stále ve stejném místě. Speciální technologie Spear Shaft v oblasti čepele a krčku hole dodává hokejce dokonalý cit. Hokejky Playrite jsou tak dokonalou volbou pro všechny mladé hokejisty.

 

Délka hole: 146cm

Žádaný produkt máte možnost najít právě nyní na stránkách v oblíbené sekci hokejky! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí!

Unikátní a žádaný kousek Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 3 JR, Junior, 45, R, PP26 od populární značky Sher-Wood můžete pořídit v naší nabídce v bezva akci! Cena od 999 Kč.