Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker EK345 INT, Intermediate, 55, R

Hokejka Sherwood Rekker EK345 je vyrobena tak, aby splnila požadavky těch nejnáročnějších hráčů a zároveň byla cenově přijatelná! Stejně jako u... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker EK345 INT
Značka: Sher-Wood
1 950 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Sherwood Rekker EK345 je vyrobena tak, aby splnila požadavky těch nejnáročnějších hráčů a zároveň byla cenově přijatelná! Stejně jako u...

Hokejka Sherwood Rekker EK345 je vyrobena tak, aby splnila požadavky těch nejnáročnějších hráčů a zároveň byla cenově přijatelná! Stejně jako u modelu EK365 je zde využito krčku Dropkick, který zajistí to nejrychlejší vypuštění střely.

Hokejka Sherwood Rekker EK345 je vyrobena tak, aby splnila požadavky těch nejnáročnějších hráčů a zároveň byla cenově přijatelná! Stejně jako u modelu EK365 je zde využito krčku Dropkick, který zajistí to nejrychlejší vypuštění střely. Čepel hole je rovněž stejná jako u vyššího modelu a také je využito uhlíkových vláken BlackLine. Kvalitu hole oceníte už v okamžiku, kdy ji poprvé vezmete do ruky!

Tento diskontní produkt Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker EK345 INT, Intermediate, 55, R od skvělého a známého výrobce Sher-Wood je dostupný tady nyní až neuvěřitelně levně! Akční cena již od 1 950 Kč.