Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker EK365 SR, Senior, 85, R

Hokejka Sherwood Rekker EK365 je opravdu skvělou záležitostí pro ty nejnáročnější hráče! Jedná se o momentálně vůbec nejlehčí hokejku na trhu!... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker EK365 SR
Značka: Sher-Wood
3 499 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Sherwood Rekker EK365 je opravdu skvělou záležitostí pro ty nejnáročnější hráče! Jedná se o momentálně vůbec nejlehčí hokejku na trhu!...

Hokejka Sherwood Rekker EK365 je opravdu skvělou záležitostí pro ty nejnáročnější hráče! Jedná se o momentálně vůbec nejlehčí hokejku na trhu! Hokejka váží pouhých 380 gramů a střely z ní lítají opravdu rychle, především díky nové technologii v oblasti krčku.

Nejlehčí hokejka na trhu, to je hokejka Sherwood Rekker EK365! Zredukování váhy se podařilo především díky speciálním uhlíkovým vláknům BlackLine. Ta nejenže zredukovala váhu, ale zároveň učinila hokejku odolnější. Vlákna jsou nanesena ve třech vrstvách, díky čemuž je lepší přenos energie a zároveň lepší cit v holi společne s pevností. Novinkou je i snížení úhlu krčku (Dropkick) o 10°, což umožňuje vypálit puk s hole zase o něco rychleji. V neposlední řadě je třeba říci, že v dolní třetině hole je použit nano-materiál Graphene, který je 200x silnější než ocel, hůl je tak odolnější než kdy jindy.

Tento akční a ve slevě produkt Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker EK365 SR, Senior, 85, R máte možnost sehnat nyní tu na webu ve známé rubrice hokejky! Máme pro vás ještě jiné produkty z této kategorie za báječnou cenu.

Neodolatelný výrobek Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker EK365 SR, Senior, 85, R od společnosti s výborným jménem Sher-Wood pohodlně seženete v naší nabídce ve výhodné akci! Zrovna teď v akci za 3 499 Kč.