Sher-Wood Hokejka Sher-Wood Rekker Element Pro SR, Senior, 75, L, PP92

Druhý nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021. Druhý nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021. Čepel a shaft jsou vyrobeny z uhlíkových vláken... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-Wood Rekker Element Pro SR
Značka: Sher-Wood
4 399 Kč
DO OBCHODU >
Druhý nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021. Druhý nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021. Čepel a shaft jsou vyrobeny z uhlíkových vláken...

Druhý nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021.

Druhý nejvyšší model řady Rekker pro rok 2021.

Čepel a shaft jsou vyrobeny z uhlíkových vláken Blackline xxv: lehká vazba z uhlíkových vláken s více než 25 000 vláken vytvářejících lepší stabilitu a snížení torzního ohybu.

Původní čepel VRF je nahrazena novou VRF X, která doznala úprav především díky prodloužené výztuze kolem špičky čepele, což z ní dělá vůbec nejodolnější čepel Sherwood.

R-fire kick point ocení každý milovník střely zápěstím. Díky nízkému bodu ohybu (low kick point), lze v mžiku vypálit ostrou ránu a skórovat tak z každé pozice.

Technologie Featherlite XT se pak stará o to nejlepší vyvážení a ovladatelnost hokejky. Jedná se o vrstvy uhlíkových vláken, které jsou strategicky rozmístěny tak, aby splňovaly tyto vlastnosti.

Pro to nejlepší držení hole je tu inovace Textured Grip and spray grip coating, díky ní máte to neljepší držení ve všech herních situacích po celé délce hole.

Designový produkt Sher-Wood Hokejka Sher-Wood Rekker Element Pro SR, Senior, 75, L, PP92 je k získání taky u nás v kategorii hokejky. Pořiďte si ještě jiné produkty z této kategorie za skvělou cenu.

Tento vynikající produkt Sher-Wood Hokejka Sher-Wood Rekker Element Pro SR, Senior, 75, L, PP92 od společnosti se zárukou kvality Sher-Wood jednoduše naleznete právě teď v naší nabídce se slevou! V akci od 4 399 Kč.