Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 INT, Intermediate, 55, R, PP28

Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty. Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 INT
Značka: Sher-Wood
1 699 Kč
DO OBCHODU >
Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty. Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu...

Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty.

Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu zápěstím. Díky konkávním hranám se hokejka velmi dobře drží a zvyšuje tak pocit kontroly puku. Uvnitř čepele je využito speciálních pěn k tlumení vibrací. Snadněji se tak zpracovává puk a dosáhne se rychlejšího vypálení střely. Skvělá hokejka v poměru cena/výkon, to je hokejka Sher-wood Rekker M70.

Často hledaný produkt Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 INT, Intermediate, 55, R, PP28 můžete najít ještě tu na našem webu v populární kategorii hokejky. Připravili jsme akční kusy z této oblíbené rubriky za výborné peníze!

Hodně povedený kus Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 INT, Intermediate, 55, R, PP28 od dodavatele s dobrým jménem Sher-Wood můžete dostat na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Zrovna teď v akci za 1 699 Kč.