Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 JR, Junior, 45, R, PP26

Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty. Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 JR
Značka: Sher-Wood
1 299 Kč
DO OBCHODU >
Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty. Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu...

Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty.

Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu zápěstím. Díky konkávním hranám se hokejka velmi dobře drží a zvyšuje tak pocit kontroly puku. Uvnitř čepele je využito speciálních pěn k tlumení vibrací. Snadněji se tak zpracovává puk a dosáhne se rychlejšího vypálení střely. Skvělá hokejka v poměru cena/výkon, to je hokejka Sher-wood Rekker M70.


Nejprodávanější produkt Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker máte možnost pořídit již dnes tu na stránkách zařazený v rubrice hokejky! Nyní můžete najít akční produkty z této známé kategorie za internetové ceny!

Zcela unikátní kus Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 JR, Junior, 45, R, PP26 od dodavatele kvalitních produktů Sher-Wood najdete zde výhodně! V akci za cenu 1 299 Kč.