Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 SR, Senior, 85, R, PP26

Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty. Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 SR
Značka: Sher-Wood
1 699 Kč
DO OBCHODU >
Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty. Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu...

Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty.

Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu zápěstím. Díky konkávním hranám se hokejka velmi dobře drží a zvyšuje tak pocit kontroly puku. Uvnitř čepele je využito speciálních pěn k tlumení vibrací. Snadněji se tak zpracovává puk a dosáhne se rychlejšího vypálení střely. Skvělá hokejka v poměru cena/výkon, to je hokejka Sher-wood Rekker M70.


Hodně oblíbený produkt Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 SR, Senior, 85, R, PP26 jde sehnat teď na webu ve známé sekci hokejky! Mrkněte na parádní kusy ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu.

Vysoce kvalitní výrobek Sher-Wood Hokejka Sher-wood Rekker M70 SR, Senior, 85, R, PP26 od společnosti Sher-Wood jednoduše naleznete teď ve výprodejové akci. Na našich stránkách za 1 699 Kč.