Sher-Wood Kalhoty se suspenzorem Sher-Wood Comp Jock SR, Senior, M

Kompresní kalhoty se suspenzorem Sher-wood T100 Compression Jock Pants jsou vyrobeny z antibakteriálního elastického materiálu. Jsou příjemné a dobře... více informací »
Sher-Wood Kalhoty se suspenzorem Sher-Wood Comp Jock SR
Značka: Sher-Wood
790 Kč
DO OBCHODU >
Kompresní kalhoty se suspenzorem Sher-wood T100 Compression Jock Pants jsou vyrobeny z antibakteriálního elastického materiálu. Jsou příjemné a dobře...

Kompresní kalhoty se suspenzorem Sher-wood T100 Compression Jock Pants jsou vyrobeny z antibakteriálního elastického materiálu. Jsou příjemné a dobře odvádí pot a tím pádem i zápach. Kalhoty mají horní elastický pás, díky kterému nesklouzávají a jsou i mírně pogripované, aby na nich dobře držely kalhoty a holeně. Na přední i zadní straně nohavic je suchý zip pro přidělání štulpen.

Kompresní kalhoty se suspenzorem Sher-wood T100 Compression Jock Pants jsou vyrobeny z antibakteriálního elastického materiálu. Jsou příjemné a dobře odvádí pot a tím pádem i zápach. Kalhoty mají horní elastický pás, díky kterému nesklouzávají a jsou i mírně pogripované, aby na nich dobře držely kalhoty a holeně. Na přední i zadní straně nohavic je suchý zip pro přidělání štulpen.

 

Oblíbený produkt je k dostání právě zde tady na webu ve známé kategorii hokejové doplňky. Mrkněte na podobné produkty z této rubriky za nejlepší ceny.

Vynikající produkt Sher-Wood Kalhoty se suspenzorem Sher-Wood Comp Jock SR, Senior, M od společnosti s dlouholetou tradicí Sher-Wood je k získání tady a teď právě v akci! Cena od 790 Kč.