Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 JR, Junior, XL, černá

Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí. Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň nebrání v kvalitním... více informací »
Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 JR
Značka: Sher-Wood
2 669 Kč
DO OBCHODU >
Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí. Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň nebrání v kvalitním...

Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí.

Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň nebrání v kvalitním pohybu, aby tak hráč mohl využít veškerého svého potenciálu.

Ať už se jedná o ledviny, páteř, boky či stehna, všechny oblasti jsou kvalitně chráněny díky tlustší pěně a plastové ochraně s anatomicky tvarovanou konstrukcí, která se stará o dokonalé pokrytí při každém pohybu.

V největší oblasti. tedy v oblasti stehen, jsou silné nylonové panely, které zvyšují odolnost. Na zadní straně stehen je pak kvalitní polstrování, které ocení zejména hráči pohybující se v místech, kde to bolí – před brankou.

Systém Ultra-Fresh technology, který je ošetřený přímo do tkaniny, zajistí svěžest díky zabránění bakteriím způsobojící nežádoucí pachy.

Hodně povedený výrobek Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 JR, Junior, XL, černá lze pořídit mimo jiné na stránkách zařazený v sekci hokejové kalhoty! Prozkoumejte parádní kusy ve zmíněné rubrice za příznivou cenu!

Hodně povedený výrobek Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 JR, Junior, XL, černá od předního výrobce Sher-Wood jednoduše získáte u nás teď za extra cenu. Akční ceny od 2 669 Kč.