Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 SR, Senior, XL, černá

Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí. Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň nebrání v kvalitním... více informací »
Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 SR
Značka: Sher-Wood
2 899 Kč
DO OBCHODU >
Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí. Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň nebrání v kvalitním...

Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí.

Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň nebrání v kvalitním pohybu, aby tak hráč mohl využít veškerého svého potenciálu.

Ať už se jedná o ledviny, páteř, boky či stehna, všechny oblasti jsou kvalitně chráněny díky tlustší pěně a plastové ochraně s anatomicky tvarovanou konstrukcí, která se stará o dokonalé pokrytí při každém pohybu.

V největší oblasti. tedy v oblasti stehen, jsou silné nylonové panely, které zvyšují odolnost. Na zadní straně stehen je pak kvalitní polstrování, které ocení zejména hráči pohybující se v místech, kde to bolí – před brankou.

Systém Ultra-Fresh technology, který je ošetřený přímo do tkaniny, zajistí svěžest díky zabránění bakteriím způsobojící nežádoucí pachy.


Zajímavý produkt Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 SR, Senior, XL, černá pořídíte bez obtíží tu na webu v oblíbené sekci hokejové kalhoty! Prozkoumejte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online.

Tento unikátní produkt Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 SR, Senior, XL, černá s osvědčenou značkou Sher-Wood snadno najdete ještě dnes v akci. Nyní zakoupíte za 2 899 Kč.