Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M90 SR, Senior, XL, černá

Hokejové kalhoty určené pro elitní hráče či hráče, kteří prostě jen hledají ochranu na té nejvyšší úrovni. V nejdůležitějších částech... více informací »
Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M90 SR
Značka: Sher-Wood
3 149 Kč
DO OBCHODU >
Hokejové kalhoty určené pro elitní hráče či hráče, kteří prostě jen hledají ochranu na té nejvyšší úrovni. V nejdůležitějších částech...

Hokejové kalhoty určené pro elitní hráče či hráče, kteří prostě jen hledají ochranu na té nejvyšší úrovni.

V nejdůležitějších částech kalhot je dvojitá pěna, která zlepšuje ochranu ledvin, boků, páteře, stehen a kostrče. Přidaná vrstva pěny je i v oblasti třísel.

V zadní části je nastavitelný chránič páteře, v oblasti stehen je mimořádně odolná skořepina. V zadní i přední části stehen jsou pak strategické panely, které zvyžují proudění vzduchu.

Vnitřek kalhot je nejen pohodlný, ale je i vybaven měkkou vložkou z mikrovlákna, která odvádí pot a vlhkost od těla. Systém Ultra-Fresh zajistí svěžest kalhot po celou dobu výkonu.

Hodně oblíbený produkt Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M90 máte možnost najít rovněž tady na našem webu v kategorii hokejové kalhoty! Nyní získáte vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci.

Unikátní produkt Sher-Wood Kalhoty Sher-Wood Rekker M90 SR, Senior, XL, černá od výrobce se zárukou kvality Sher-Wood pohodlně získáte aktuálně na webu za skvělou cenu. Nyní získáte od 3 149 Kč.