Sher-Wood Ramena Sher-Wood Rekker M70 JR, Junior, L

Střední řada ramen od značky Sher-Wood, který nabízí skvělou ochranu a příznivou cenu. Ochranu ramen mají na starost formované PE pěny, které... více informací »
Sher-Wood Ramena Sher-Wood Rekker M70 JR
Značka: Sher-Wood
1 299 Kč
DO OBCHODU >
Střední řada ramen od značky Sher-Wood, který nabízí skvělou ochranu a příznivou cenu. Ochranu ramen mají na starost formované PE pěny, které...

Střední řada ramen od značky Sher-Wood, který nabízí skvělou ochranu a příznivou cenu.

Ochranu ramen mají na starost formované PE pěny, které dokonale tlumí tvrdé nárazy. Ty se rozptýlí po chrániči, takže k tělu se dostane jen minimum z celkového nárazu. Oblast hrudníku je vyztužena dvojitými pěnami, které se anatomicky přizpůsobí kolem žeber, dokonalé pohodlí a pohyblivost jsou tak zajištěny, k čemuž dopomáhají i nastavitelné chrániče bicepsů. Hrudník využívá otvory pro proudění vzduchu, které pomáhají udržet hráče v chladu a suchu po celou dobu používání. Zadní část ramenních chráničů má „kloubovou páteř“ s PE vložkami, která chrání citlivou oblast páteře. Elastické upínací pásky se pak starají o to, aby vše drželo pěkně pohromadě. Skvělá volba pro náročné amatéry či poloprofesionální úroveň.

Na výšku hráče 137 – 152cm


Ve slevě produkt Sher-Wood Ramena Sher-Wood Rekker M70 JR, je k dispozici bez problémů tady na stránkách ve známé rubrice hokejové chrániče ramen. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této známé kategorie za akční cenu!

Zajímavý produkt Sher-Wood Ramena Sher-Wood Rekker M70 JR, Junior, L originál od výrobce Sher-Wood jednoduše můžete sehnat aktuálně na našich stránkách napořád výhodně. Ceny již od 1 299 Kč.