Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M80 JR, černá-červená, Junior, 12″

Kvalitní produkt Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M80 je k sehnání taky u nás umístěný v sekci hokejové rukavice. Nyní si můžete koupit ještě... více informací »
Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M80 JR
Značka: Sher-Wood
1 599 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní produkt Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M80 je k sehnání taky u nás umístěný v sekci hokejové rukavice. Nyní si můžete koupit ještě...

Kvalitní produkt Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M80 je k sehnání taky u nás umístěný v sekci hokejové rukavice. Nyní si můžete koupit ještě jiné výrobky z této známé rubriky za internetové ceny! Rukavice Sher-Wood Rekker M80 jsou novinkou pro sezonu 2019-2020. Jedná se o druhý nejvyšší model.

Rukavice jsou vyrobeny z odolného materiálu, které chrání například proti proříznutí.

Dlaň rukavice Pro Nash o tloušťce 1mm a překrytím silném 1mm poskytne hráčům skvělé pohodlí a zároveň maximální kontrolu nad holí.

Díky ochraně RADD 2, která je použita na celé rukavici chrání ruku hráče před přímým nárazem například při blokování střel.

Vnitřek rukavice je vyroben z mikrovlákna Ultra-Fresh který zabraňuje zápachu a usazování bakterií.

Tento vynikající produkt Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M80 JR, černá-červená, Junior, 12" od značky s dlouholetou tradicí Sher-Wood máte možnost pořídit právě dnes za extra cenu! Nyní můžete mít za 1 599 Kč.