Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M90 SR, černá-červená, Senior, 14″

Rukavice Sher-Wood Rekker M90 jsou novinkou pro sezonu 2019-2020. Jedná se o nejvyšší model. Rukavice jsou vyrobeny z odolného materiálu, které chrání... více informací »
Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M90 SR
Značka: Sher-Wood
2 449 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Sher-Wood Rekker M90 jsou novinkou pro sezonu 2019-2020. Jedná se o nejvyšší model. Rukavice jsou vyrobeny z odolného materiálu, které chrání...

Rukavice Sher-Wood Rekker M90 jsou novinkou pro sezonu 2019-2020. Jedná se o nejvyšší model.

Rukavice jsou vyrobeny z odolného materiálu, které chrání například proti proříznutí. Díky anatomickému tvarování skvěle přilehnou k ruce.

Dlaň rukavice Pro Nash o tloušťce 1mm a překrytím silném 1mm poskytne hráčům skvělé pohodlí a zároveň maximální kontrolu nad holí.

Díky ochraně RADD 3 s trojitou ochranou, která je použita na celé rukavici chrání ruku hráče před přímým nárazem například při blokování střel.

Díky dvoudílnému kloubovému systému ALT umožňuje velkou flexibilitu při práci s holí.

Vnitřek rukavice je vyroben z mikrovlákna Ultra-Fresh který zabraňuje zápachu a usazování bakterií.

Tento kvalitní a žádaný produkt můžete koupit snadno tady na našem webu v populární rubrice hokejové rukavice. Získejte ještě další produkty z této oblíbené rubriky v akci!

Tento levný kus Sher-Wood Rukavice Sher-wood Rekker M90 SR, černá-červená, Senior, 14" od našeho známého výrobce Sher-Wood snadno můžete získat tady za super cenu. Akční cena 2 449 Kč.