Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M, červená

taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes. Nová hokejová taška... více informací »
Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR
Značka: Sher-Wood
1 399 Kč
DO OBCHODU >
taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes. Nová hokejová taška...

taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes.

Nová hokejová taška bez koleček Sher-wood Carry Bag SR. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes. je vyrobena z pevného nylonu. Široké popruhy pro snadné přenášení. Přední a boční kapsy otevírání horního panelu ve tvaru písmene U. Na boční straně tašky jsou dvě kapsy určene pro oddělené uložení bruslí. Další dvě oddělené kapsy jsou také na koncích tašky. Ideální volba pro každého vyznavače carry bagů.  Rozměry senior: 102 x 41 x 41 cm


Tento unikátní produkt Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry lze sehnat ještě tu na našem webu v populární kategorii hokejové tašky. Nyní si můžete vybrat podobné zboží z této kategorie za příznivou cenu.

Výjimečný a žádaný produkt Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M, červená od našeho výrobce Sher-Wood snadno můžete sehnat zrovna dnes napořád výhodně! Akční cena již od 1 399 Kč.