Sher-Wood Taška Sher-wood Rekker Carry JR, černá, Junior

Taška Sher-wood REKKER BAG je kvalitní taška od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je bez koleček a je z jedinečného odolného... více informací »
Sher-Wood Taška Sher-wood Rekker Carry JR
Značka: Sher-Wood
1 729 Kč
DO OBCHODU >
Taška Sher-wood REKKER BAG je kvalitní taška od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je bez koleček a je z jedinečného odolného...

Taška Sher-wood REKKER BAG je kvalitní taška od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je bez koleček a je z jedinečného odolného materiálu. Zároveň ale zůstává lehká. Taška má jednu hlavní kapsu s obvodovým zipem, vnitřním síťovaným pytlem na textil, a dvě boční kapsy na brusle nebo jiné doplňky. Klasická základní hokejová taška přes rameno.

Taška Sher-wood REKKER BAG je kvalitní taška od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je bez koleček a je z jedinečného odolného materiálu. Zároveň ale zůstává lehká. Taška má jednu hlavní kapsuobvodovým zipem, vnitřním síťovaným pytlem na textil, a dvě boční kapsy na brusle nebo jiné doplňky. Klasická základní hokejová taška přes rameno.


Akční a ve slevě produkt Sher-Wood Taška Sher-wood Rekker Carry JR, černá, Junior získáte rovnou tady a teď na našich stránkách ve známé sekci hokejové tašky! Nyní můžete získat akční produkty z této známé kategorie snadno online!

Hodně povedený výrobek Sher-Wood Taška Sher-wood Rekker Carry JR, černá, Junior od společnosti s dlouholetou tradicí Sher-Wood jednoduše můžete sehnat tady nyní za výborné peníze! Za bezkonkureční cenu 1 729 Kč.