Sher-Wood Taška Sher-wood Rekker Wheel SR, červená, Senior

Taška Sher-wood REKKER WHEEL BAG je kvalitní taška na kolečkách od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je s kolečky, a je z... více informací »
Sher-Wood Taška Sher-wood Rekker Wheel SR
Značka: Sher-Wood
3 290 Kč
DO OBCHODU >
Taška Sher-wood REKKER WHEEL BAG je kvalitní taška na kolečkách od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je s kolečky, a je z...

Taška Sher-wood REKKER WHEEL BAG je kvalitní taška na kolečkách od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je s kolečky, a je z jedinečného odolného materiálu. Zároveň ale zůstává lehká. Taška má jednu hlavní kapsu s obvodovým zipem, vnitřním síťovaným pytlem na textil, a dvě boční kapsy na brusle nebo jiné doplňky.

Taška Sher-wood REKKER WHEEL BAG je kvalitní taška na kolečkách od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je s kolečky, a je z jedinečného odolného materiálu. Zároveň ale zůstává lehká. Taška má jednu hlavní kapsuobvodovým zipem, vnitřním síťovaným pytlem na textil, a dvě boční kapsy na brusle nebo jiné doplňky.

Rozměr: 83 x 40 x 35 cm

Tento akční a ve slevě produkt můžete koupit bez problémů na webu v populární kategorii hokejové tašky! Získejte ještě jiné kousky ve zmíněné rubrice za super ceny.

Kvalitní a levný produkt Sher-Wood Taška Sher-wood Rekker Wheel SR, červená, Senior od spolehlivého výrobce Sher-Wood jednoduše můžete pořídit u nás za super peníze. Pouze nyní za 3 290 Kč.