SUPREME M5PRO BLOCKER SR

Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro... více informací »
SUPREME M5PRO BLOCKER SR
Značka: Bauer
5 299 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro...

Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro výkonnostní brankáře, vypadá jako model elitní úrovně. Vyrážečce M5PRO dominuje manžeta rukavice Range of motion, navržená speciálně pro rotaci zápěstí a volný pohyb. Díky ní brankář dostane vyrážečku jednoduše do správné pozice, a to při zákrocích i při hře s hokejkou. Rukavice s dlaní NASH PALM (rozměr 14,5″) navíc umožňuje dokonalé nastavení velikosti a poskytuje maximální pohodlí. Velkým plusem je, že vyrážečka Supreme M5PRO má zpevněnou desku, vyrobenou z jednoho kusu pěny s vysokou hustotou. To zajišťuje stabilitu vyrážečky na ruce. Pokud nechcete investovat do elitního modelu, ale zároveň byste rádi sáhli po modelu plném nových technologií, je pro vás vyrážečka Supreme M5 PRO jako stvořená. Ve slevě kousek SUPREME M5PRO BLOCKER SR jde pořídit rovnou tady na stránkách ve známé sekci uncategorized. Nyní koupíte akční kousky z této známé sekce v akci. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další kousky od značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek SUPREME M5PRO BLOCKER SR s pečetí kvality od značky Bauer jednoduše naleznete právě zde opravdu levně. Nyní pořídíte za super cenu 5 299 Kč.