SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu... více informací »
SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO
Značka: Bauer
8 199 Kč
DO OBCHODU >
Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu...

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu designu a některým technologiím připomíná elitní model. Supreme M5PRO se pyšní velkým košem a systémem upínání z profesionálního modelu MACH. Dokonalé pokrytí má na starost materiál CATCHLITE, snadné otevírání a zavírání lapačky pak zajišťuje dlaň s materiálem T-TRAP – díky tomu už se žádný puk po zákroku neodrazí zpátky před brankoviště. Nejlepší materiály očekávejte i uvnitř rukavice. Najdete v ní CATCH-GRIP a PALM LINER, pro lepší úchop a pro lepší kontrolu nad pohybem prstů a palců. Tyto materiály zároveň výborně chrání ruku gólmana. Na zápěstí je umístěný nový pásek Range of motion pro maximálně pohodlné nasazení. Celkově se těšte na snadnou rotaci zápěstí a komfortní pohyb lapačkou za všech herních situací. Oblíbený a kvalitní produkt SUPREME M5PRO CATCHER SR jde nakoupit bezprostředně tady u nás v populární sekci uncategorized! Připravili jsme pro vás další výrobky z této populární rubriky z pohodlí domova! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce pro vás připravuje kvalitní produkty. Vždyť to vidíte sami.

Levný produkt SUPREME M5PRO CATCHER SR MTO od známého dodavatele Bauer pořídíte právě ve slevě! Ceny od 8 199 Kč.