SUPREME M5PRO GOAL PAD SR

Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí... více informací »
SUPREME M5PRO GOAL PAD SR
Značka: Bauer
25 899 Kč
DO OBCHODU >
Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí...

Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí model 3S, oproti kterému získaly několik vylepšení. Zároveň se pyšní řadou předností v porovnání s betony, které na trhu patří do stejné cenové kategorie. Velkým plusem je koleno STABILISLIDE KNEE BLOCK, zabraňující nadměrné rotaci, a to díky integrovanému kolennímu chrániči v jádru betonu. Brankář tak má svůj pohyb při slidování a pokrývání ledu víc pod kontrolou. O vyvážení chrániče na noze se stará strapping TUNE-FIT+ a nastavitelné popruhy na horní i spodní straně umožňují dokonalé přizpůsobení noze. Námahu gólmana při slidování v brankovišti snižuje lýtkový chránič C.O.R.TECH+. Systém upínání i tvar lýtkového polštáře je stejný jako u profi modelu Mach. Akční a ve slevě produkt SUPREME M5PRO GOAL PAD SR máte možnost pořídit teď tady a teď na našem webu v oblíbené sekci uncategorized. Nyní najdete parádní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! Tento vyjímečný výrobce může nabídnout vynikající produkty. Naše nabídka je široká, u nás najdete další produkty od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kousek SUPREME M5PRO GOAL PAD SR od značky s dlouholetou tradicí Bauer lze koupit momentálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte jen za 25 899 Kč.