SUPREME M5PRO GOAL PAD SR MTO

Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí... více informací »
SUPREME M5PRO GOAL PAD SR MTO
Značka: Bauer
25 899 Kč
DO OBCHODU >
Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí...

Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí model 3S, oproti kterému získaly několik vylepšení. Zároveň se pyšní řadou předností v porovnání s betony, které na trhu patří do stejné cenové kategorie. Velkým plusem je koleno STABILISLIDE KNEE BLOCK, zabraňující nadměrné rotaci, a to díky integrovanému kolennímu chrániči v jádru betonu. Brankář tak má svůj pohyb při slidování a pokrývání ledu víc pod kontrolou. O vyvážení chrániče na noze se stará strapping TUNE-FIT+ a nastavitelné popruhy na horní i spodní straně umožňují dokonalé přizpůsobení noze. Námahu gólmana při slidování v brankovišti snižuje lýtkový chránič C.O.R.TECH+. Systém upínání i tvar lýtkového polštáře je stejný jako u profi modelu Mach.Velmi prodávaný produkt SUPREME M5PRO GOAL PAD SR MTO je k získání právě na našem webu v kategorii uncategorized! Máme pro vás parádní výrobky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel vám poskytuje kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento skvělý produkt SUPREME M5PRO GOAL PAD SR MTO značky Bauer je k dostání v aktuální nabídce extra se slevou. Nyní zakoupíte za 25 899 Kč.