SUPREME MACH CATCHER SR

Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě... více informací »
SUPREME MACH CATCHER SR
Značka: Bauer
19 499 Kč
DO OBCHODU >
Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě...

Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě skrývá nejnovější materiály a technologie. Brankářům zajistí komfortnější a bezpečnější chytání než kdykoliv předtím. Tato brankářská rukavice se pyšní skvělým pokrytím, velkým rozsahem pohybu i dokonalou ochranou. Dlaň je zesílená lehkým a odolným CURV kompozitem. Polstrování z vnější strany dlaně bylo navržené tak, aby vyhovovalo i gólmanům, kteří už s lapačkami z řady Supreme chytají. Model se vyjímá také dvojitým hlubším košem T-Trap. O brankářovo bezpečí se stará technologická chlouba: vnější pěna Rebound Control tlumící puky. Před nárazy pak chrání PORON ve vnitřním polstrování. Aby byl pohyb zápěstí naprosto hladký, vybavili návrháři lapačku Supreme Mach nastavitelným páskem pro pevnější uzamčení lapačky na zápěstí. Pokud si chcete dopřát jednu z nejlepších brankářských lapaček na trhu, tento model je správná volba.Nový výrobek SUPREME MACH CATCHER SR můžete získat již dnes tu na webu v populární kategorii uncategorized. Máme pro vás ostatní produkty z této populární rubriky za výhodné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také více kousků od dodavatele . Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní výrobek SUPREME MACH CATCHER SR pocházející od značky Bauer lze získat momentálně v naši nabídce za výhodné peníze! Teď za akční cenu 19 499 Kč.