SUPREME MACH CATCHER SR MTO

Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě... více informací »
SUPREME MACH CATCHER SR MTO
Značka: Bauer
19 499 Kč
DO OBCHODU >
Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě...

Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě skrývá nejnovější materiály a technologie. Brankářům zajistí komfortnější a bezpečnější chytání než kdykoliv předtím. Tato brankářská rukavice se pyšní skvělým pokrytím, velkým rozsahem pohybu i dokonalou ochranou. Dlaň je zesílená lehkým a odolným CURV kompozitem. Polstrování z vnější strany dlaně bylo navržené tak, aby vyhovovalo i gólmanům, kteří už s lapačkami z řady Supreme chytají. Model se vyjímá také dvojitým hlubším košem T-Trap. O brankářovo bezpečí se stará technologická chlouba: vnější pěna Rebound Control tlumící puky. Před nárazy pak chrání PORON ve vnitřním polstrování. Aby byl pohyb zápěstí naprosto hladký, vybavili návrháři lapačku Supreme Mach nastavitelným páskem pro pevnější uzamčení lapačky na zápěstí. Pokud si chcete dopřát jednu z nejlepších brankářských lapaček na trhu, tento model je správná volba.Výjimečný a žádaný výrobek SUPREME MACH CATCHER SR máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách v rubrice uncategorized! Získejte oblíbené výrobky z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další produkty od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt SUPREME MACH CATCHER SR MTO od známé značky Bauer lze pořídit zde teď právě za akční cenu. Akční cena již od 19 499 Kč.