True Hokejka True SBP A5.2 SR, Senior, 85, R, TC2

Tento akční a ve slevě produkt máte možnost získat zrovna tady a teď na našich stránkách v populární kategorii hokejky! Pořiďte si oblíbené... více informací »
True Hokejka True SBP A5.2 SR
Značka: True
3 799 Kč
DO OBCHODU >
Tento akční a ve slevě produkt máte možnost získat zrovna tady a teď na našich stránkách v populární kategorii hokejky! Pořiďte si oblíbené...

Tento akční a ve slevě produkt máte možnost získat zrovna tady a teď na našich stránkách v populární kategorii hokejky! Pořiďte si oblíbené produkty z této sekce za super peníze! Hokejka True SBP A5.2 je ideální volbou pro hráče, kteří hledají top model a zároveň nechtějí nakupovat za ceny jako u nejvyšších řad. Tato skvěle vyvážená hůl potěší každého náročného hráče.

Největší pokrok zaznamenala hůl v čepeli, kde je využito BRT+ technologie, což znamená, že je čepel vyztužena dvěma žebry (od paty středem čepele). Celá čepel je tak mnohem odolnější, zároveň je čepel užší, tudíž je mnohem lehčí oproti předchozímu modelu.

Kickpoint ve středu hole (mid-kickpoint)

Příjemná do ruky díky zaobleným hranám shaftu.

100% 3K karbonová vlákna.

Váha: 435 gramů

Tento kvalitní a žádaný kousek True Hokejka True SBP A5.2 SR, Senior, 85, R, TC2 od spolehlivé značky True jde sehnat již dnes za outletovou cenu! V současnosti za 3 799 Kč.