Vesta Vapor X2.9 Int

Vesta Vapor X2.9 kategorie intermediate je vhodná pro golmany od 12 do 15 let. Tento model má spoustu nových prvků oproti Vapor X900. A to hlavně ARC... více informací »
Vesta Vapor X2.9 Int
Značka: Bauer
5 199 Kč
DO OBCHODU >
Vesta Vapor X2.9 kategorie intermediate je vhodná pro golmany od 12 do 15 let. Tento model má spoustu nových prvků oproti Vapor X900. A to hlavně ARC...

Vesta Vapor X2.9 kategorie intermediate je vhodná pro golmany od 12 do 15 let. Tento model má spoustu nových prvků oproti Vapor X900. A to hlavně ARC ADJUST SYSTEM, který brankáři umožňuje nastavit vestu v horní části ramen – úplně nový styl provedení torza vesty FREE FLEX tedy že vesta je sešita v oblasti hrudníku z malých dílů poskytuje brankáři celkově lepší pohyblivost ihned po vyjmutí z obalu. Na vestě je i zcela nový systém EXTENSION FIT, což brankáři umožňuje lépe nastavit délku rukávů,aniž by utrpěla délka tělové části. A také máme systém CORE EXTENSION, který umožňuje prodloužení vesty, nebo jej lze zcela odebrat, aby bylo možné zasunout vestu do kalhot. Vapor X2.9 je určena pro výkonnostní brankáře, kteří jsou na ledě čtyři až pět hodin týdně. Tento výrobek je k dostání i ve verzi junior a senior. Tato vesta je určena pro brankáře, kteří hrají na vysoké úrovni a hledají vynikající kvalitu.
Tento akční a ve slevě produkt můžete koupit snadno tu na webu umístěný v kategorii vesty. Nyní můžete získat zcela nové produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu!

Tento neodolatelný kus Vesta Vapor X2.9 Int od známého výrobce Bauer máte možnost nakoupit u nás teď ve výprodejové akci! Právě teď za cenu 5 199 Kč.