Vyrážečka 2X Int

Intermediate verze vyrážečky 2X v celobílém provedení. FRT - vyrážečka v levé ruce REG - vyrážečka v pravé ruce Vyrážečka Vapor 2X má za... více informací »
Vyrážečka 2X Int
Značka: Bauer
2 099 Kč
DO OBCHODU >
Intermediate verze vyrážečky 2X v celobílém provedení. FRT - vyrážečka v levé ruce REG - vyrážečka v pravé ruce Vyrážečka Vapor 2X má za...

Intermediate verze vyrážečky 2X v celobílém provedení. FRT – vyrážečka v levé ruce REG – vyrážečka v pravé ruce Vyrážečka Vapor 2X má za sebou významný upgrade oproti X900. Nyní máme úplně novou jednodílnou odrážecí desku, která poskytuje lepší celkovou stabilitu. Do odrážecí desky jsme přidali CURV COMPOSITE pro větší trvanlivost a lepší odskok, když brankář sráží puk do rohu. Máme úplně novou dlaň AX SUEDE PRO pro lepší ohebnost hned po vyjmutí z obalu. A na vnitřní manžetě máme nyníTHERMO MAX, takže hráč může vždycky hrát se suchou rukou. Vapor 2X je určena pro výkonnostní brankáře, kteří jsou na ledě čtyři až pět hodin týdně. Tento výrobek je k dostání ve verzi senior a intermediate a je určen pro elitního brankáře, který také žádá vynikající kvalitu. Technologické parametry: Úzký zkosený tvar z CURV COMPOSITE AX SUEDE PRO dlaň Výstelka THERMO MAX
Povedený produkt Vyrážečka 2X Int jde nakoupit bez obtíží tady a teď na našem webu v populární sekci vyrážečky. Pořiďte si ostatní produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí.

Kvalitní a velmi žádaný kus Vyrážečka 2X Int od této skvělé značky Bauer pohodlně seženete tady teď právě za super cenu. Ceny od 2 099 Kč.