Vyrážečka 3X Int (MTO)

Vyrážečka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, kterou si můžete pořídit v několika barevných variantách. Je určená pro všechny brankáře na... více informací »
Vyrážečka 3X Int (MTO)
Značka: Bauer
4 299 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, kterou si můžete pořídit v několika barevných variantách. Je určená pro všechny brankáře na...

Vyrážečka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, kterou si můžete pořídit v několika barevných variantách. Je určená pro všechny brankáře na poloprofesionální nebo hobby úrovni, kteří od své výstroje očekávají, že jim pomůže k lepším výkonům. Návrháři Baueru ji vytvořili tak, aby i po přidání nových prvků zůstala maximálně cenově dostupná. K velkým přednostem tohoto modelu patří nového jádro Rebound Boost Core zajišťující optimální balanc vyrážečky. O větší výdrž a delší životnost se starají kvalitní materiály, jako CURV kompozit a Poron, které obstojí i v nejnáročnějších zápasech a trénincích. Dlaň vyrážečky Vapor 3X je pak vyrobená z látky CONNEKT PALM, stejnou mimochodem najdete také u hráčských rukavic. Oceníte také možnost individuálního nastavení délky rukavice – přesně tak, aby vám padla jako ulitá. V neposlední řadě před spoluhráči i soupeři zazáříte moderním designem vyrážečky. Designový produkt Vyrážečka 3X Int (MTO) máte možnost nakoupit mimo jiné tu zařazený v rubrice vyrážečky! Nyní můžete najít oblíbené produkty z této rubriky ve slevě!

Vynikající produkt Vyrážečka 3X Int (MTO) od známé kvalitní značky Bauer máte možnost pořídit tady za rozumné peníze. Nabídka od 4 299 Kč.