Vyrážečka GSX Int

Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je... více informací »
Vyrážečka GSX Int
Značka: Bauer
3 599 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je...

Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je příliš těžká a golman se v ní necítí. V těchto případech doporučujeme tuto přestupovou velikost Intermediate. Konstrukce této vyrážečky spojuje to nejlepší z obou řad Vapor a Supreme a to pohyblivost límce Vapor a pokrytí odrazové desky Supreme. Dlaň rukavice je nyní podobná hráčské a díky tomu má gólman lepší cit a spojení s hokejkou. Na této kartě nabízíme seniorskou velikost pro větší vyrážečku klikněte na kategorii senior nebo případně junior pro menší.
Velmi žádaný výrobek Vyrážečka GSX Int lze získat teď tu na webu v rubrice vyrážečky. Nyní si můžete pořídit zcela nové výrobky z této populární kategorie na pár kliknutí.

Často hledaný produkt Vyrážečka GSX Int od výrobce Bauer je k získání zrovna výhodně! Akční ceny od 3 599 Kč.