Vyrážečka GSX Int MTO

Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je... více informací »
Vyrážečka GSX Int MTO
Značka: Bauer
3 599 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je...

Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je příliš těžká a golman se v ní necítí. V těchto případech doporučujeme tuto přestupovou velikost Intermediate. Konstrukce této vyrážečky spojuje to nejlepší z obou řad Vapor a Supreme a to pohyblivost límce Vapor a pokrytí odrazové desky Supreme. Dlaň rukavice je nyní podobná hráčské a díky tomu má gólman lepší cit a spojení s hokejkou. Na této kartě nabízíme seniorskou velikost pro větší vyrážečku klikněte na kategorii senior nebo případně junior pro menší.
Exkluzivní produkt Vyrážečka GSX Int MTO máte možnost dostat také na našem webu v oblíbené rubrice vyrážečky. Vyberte si nové kusy z této populární kategorie ve slevě.

Unikátní a žádaný produkt Vyrážečka GSX Int MTO od dodavatele kvalitních produktů Bauer máte možnost pořídit právě v akci! Nyní zakoupíte za 3 599 Kč.