Vyrážečka GSX Jr

Juniorská vyrážečka Bauer GSX je jediným modelem Bauer v této velikostní kategorii. Malému brankáři skvěle poslouží nejen při odrážení puků,... více informací »
Vyrážečka GSX Jr
Značka: Bauer
3 089 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská vyrážečka Bauer GSX je jediným modelem Bauer v této velikostní kategorii. Malému brankáři skvěle poslouží nejen při odrážení puků,...

Juniorská vyrážečka Bauer GSX je jediným modelem Bauer v této velikostní kategorii. Malému brankáři skvěle poslouží nejen při odrážení puků, ale i při práci hokejkou a díky nově použitému matriálu, který je obdobný jako na dlaních hráčských rukavic. Konstrukce této vyrážečky spojuje to nejlepší z obou řad Vapor a Supreme a to pohyblivost límce Vapor a pokrytí odrazové desky Supreme. Na této kartě nabízíme juniorskou velikost pro větší vyrážečku klikněte na kategorii Intermediate. Kvalitní a velmi žádaný produkt najdete v pohodě tady na webu v oblíbené rubrice vyrážečky. Vyhledejte si zlevněné zboží z této oblíbené kategorie za internetové ceny.

Unikátní a žádaný výrobek Vyrážečka GSX Jr od kvalitního výrobce Bauer jednoduše můžete pořídit v aktuální nabídce pořád výhodně! Zrovna teď v akci za 3 089 Kč.